Іліада, Гомер

Іліада, Гомер - рейтинг книги по отзывам читателей, краткое содержание

Автор:

Гомер

Категория:

Поэзия

Жанр:

Художественная литература

Оценка редакции (1-10):

10

О книге

  • 2013 Год первого издания книги

Краткое содержание

"Іліада" - це захоплююча військова історія, один з найдавніших поетичних епосів, автором якого вважається давньогрецький співець Гомер. В "Іліаді" міфічні мотиви та сюжети поєднані з побутовими реаліями середземноморських народів. Мужність межує тут з неперевершеними військовими хитрощами, боги б'ються пліч-о-пліч з людьми, гніваються та інтригують. Поєма розповідає про облогу еллінами Трої - малоазійського міста, яке тривалий час вважалося легендарним та було відкрите в ході археологічних досліджень лише наприкінці 19 сторіччя. Зі знайомства з текстом "Іліади" починали своє навчання діти античної доби, однак книга є актуальною для виховання освіченої та культурної людини сьогодення.

Купить книгу в книжных интернет-магазинахДругие художественные книги

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простобанк ТВ рассказывает о способах экономии на мобильной связи в Украине - звонках, SMS и ММS сообщениях, мобильном интернете. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о личных и бизнес-финансах.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV