Пост-реліз курсу "Книжкові маркетингові стратегії"

2 липня в Києві "Центр літературної освіти" провів освітній курс "Книжкові маркетингові стратегії", на якому свої доповіді презентували ряд ключових гравців книжкової сфери та поділилися власним стратегічним досвідом.

Дана Павличко, директор видавництва «Основи», наголосила на важливості сформованої стратегії та чіткості покрокового плану по її досягненню для будь-якого видавництва.

Зазначила про те, що необхідно спілкуватися з читачем ще за довго до того, як книга надійде в продаж. Завжди ставити перед собою та видавництвом питання: «Що зробити, щоб книга була цікавою людям?» Та переймати досвід кращих світових видавництв, наприклад, в «Penguin», «Taschen».

Антон Мартинов – директор видавництва «Наш Формат» розповів, що найважливішим в книжкову маркетингу – є баланс 4-х компонентів: продукт (сама книга), місце (де вона продається), ціна та просування. Та детально проілюстрував кожну складову, поділившись тим, як розраховується рекомендована роздрібна ціна, особливостями покупки прав у авторів та дистрибуції книг.

Юлія Орлова – директорка видавництва «Віват» порекомендувала діяти за наступним алгоритмом, відповівши на 5 ключових питань:

  • Що ми робимо?
  • Як ми це робимо?
  • Коли ми це робимо?
  • Хто конкретно це робить?
  • Якого результату досягаємо?

Сформувати гараний імідж та орієнтуватися на задоволеність споживача.

Зінаїда Бакуменко – керівник напрямку нон-фікшн видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля», книги якого читає 2 млн українських сімей, зазначила, що головним в книжковому маркетингу є продукт. І щоб книгу продати великим тиражем, необхідно чітко визначити і донести до читача, яку проблему вона вирішує.

Артем Літвінець – керівник книжкового спрямування Yakaboo розповів про маркетинг, як визначення потреб і їх задоволення. Та про те, що це український лідер та єдиний інтернет-магазин, в якому представлені майже всі книги, які зараз видаються в Україні. Щодня з’являється 200 новинок.

Отже, щоб просунути власний книжковий продукт на ринок, варто щоб він був якісний і необхідний для читача, конкурентоспроможний (по ціні, якості, унікальності і т.д.), сформувати посил, знаючи, яку проблему читача він вирішує, встановити ціну, обрати канали просування, доставити в точки продажу і постійно комунікувати з читачем, ЗМІ та видавати наступний.

Опубликовано на сайте: 04.07.2016

Автор: Ира Запотоцкая

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простобанк ТВ рассказывает о способах экономии на мобильной связи в Украине - звонках, SMS и ММS сообщениях, мобильном интернете. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о личных и бизнес-финансах.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV